NOVAGLAS SYSTEM dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości oraz odpowiadały potrzebom Klienta.

Klient, dokonując zakupu może skorzystaj z jednej z kilku opcji dostawy i płatności.
Czas realizacji zamówienia 7-14 dni. Standardowe elementy - czas realizacji do 7 dni.

Przed wysyłką zakupiony towar jest starannie pakowany, żeby zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas wysyłki.

Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.

W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie, bądź niekompletnych, gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Istnieje możliwość zwrotu towaru (standardowego - nie wykonywanego pod indywidualne zamówienie) do 10 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Towar musi do nas zostać zwrócony bez uszkodzeń oraz śladów użytkowania w fabrycznym nie uszkodzonym opakowaniu. Koszt przesyłki w obie strony pokrywa kupujący.